Zapraszamy do pozostawienia danych kontaktowych. Nasz przedstawiciel handlowy skontaktuje się z Państwem, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i zupełnie za darmo wycenić schody.

 

Podczas budowy domów wiele z nas się zastanawia jakie schody wybrać: schody drewniane czy schody kamienne, schody półkowe czy schody wspornikowe

Schody półkowe drewniane powinny być funkcjonalne, zapewniać komfort i ozdabiać wnętrze. Są głównie stosowane w budownictwie jednorodzinnym. Zaletą schodów jest ich lekkość, naturalność i piękność.

Schody wspornikowe granitowe to bardzo elegancki produkt. Dzięki niemu możemy podkreślić charakter oraz podnieść standard i wartość budynku. Schody wspornikowe posiadają bardzo wysoką odporność na ścieralność. Są trwałe i  mrozoodporne . Na schodach zewnętrznych stosujemy granit płomieniowany. Schody wykonane z granitu będą nam służyć na wiele pokoleń jest to materiał ekologiczny i bezpieczny. Schody wspornikowe wykonane z eleganckich kamieni budzą poczucie wzniosłości, są dostrzegane i podziwiane.

 

  Wybierz rodzaj klatki:

  Wybierz rodzaj schodów:

  Czy schody będą z balutradą:
  pomoc - zobacz typ balustrad

  Rodzaj materiału:

  Nazwa materiału:

  Długość [cm]:

  Szerokość [cm]:

  Wysokość kondygnacji [cm]:

  Planowany termin realizacji:

  Imię i nazwisko:

  Telefon kontaktowy:

  Adres email:

  Miejscowość:

  Załącznik (np. rzuty) - max 3MB:

  Dodatkowe informacje:

  Używając tego formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez tę witrynę.

  RODZAJE KLATEK [POMOC]